• Predaj: +421 915 793 816
    Servis: +421 905 980 762
Novinky
  • 15. októbra 2022

Citroen Berlingo: Benzínový, dieslový aj elektrický a vo viacerých verziách

Model Citroen Berlingo má desaťročia stabilnú pozíciu na európskom trhu s automobilmi a je obľúbený medzi zákazníkmi. Aj preto francúzska značka ponúka viaceré verzie tejto legendy. V ponuke figuruje čisto elektrický Citroen e-Berlingo, dodávka s podtitulom Van a taktiež vyhotovenie Bussiness určené na podnikanie, ale využiteľné aj pre rodiny.

Citroen Berlingo Van

Disponuje bohatou výbavou a predáva sa v dvoch verziách (Control, Club) aj dvoch dĺžkach (L1 – 4403 mm, L2 – 4753 mm). Po sklopení sedadiel pre spolujazdcov môžete v aute prenášať predmety dlhé 3 metre vo verzii L1 a predmety s dĺžkou 3,4 metra vo verzii L2. Sklopením prednej lavice vzrastie celkový nákladný objem z 3,3 na 3,8 m3 vo veľkosti L1 a z 3,9 na 4,4 m3 vo veľkosti L2. Bonusom sú ergonomické a ľahko prístupné odkladacie priestory s celkovým objemom 113 litrov vnútri kabíny.

Na uľahčenie nakladania a vykladania z vozidla vám poslúžia bočné posuvné dvere optimalizovanej šírky 675 mm a výšky 1072 mm. Takisto dvojkrídlové dvere 40/60 s otváraním v uhle 180° a optimalizovaná šírka medzi podbehmi zadných kolies. Užitočné zaťaženie vozidla sa pohybuje od 650 do 1000 kg. Popri maximálnej praktickosti nezabúda Citroen Berlingo Van ani na bezpečnosť. Vodičovi pomôže pri jazde až 20 asistenčných technológií.

Citroen paušál: Využite výhodný operatívny leasing bez akontácie

Nová ľahká platforma a účinné motorizácie zabezpečujú dynamické jazdné vlastnosti, komfort a optimálnu nákladovú efektívnosť. Citroen Berlingo Van sa predáva v dieslovej, benzínovej aj elektrickej verzii.

Citroen Berlingo Bussiness

Nový Citroen Berlingo Bussiness má vyššiu a kratšiu kapotu, širšiu prednú masku v súlade s identitou značky v spojení s dvojúrovňovým svetelným podpisom. Vďaka vysunutému čelnému sklu poskytuje viac priestoru a presvetlenia. Model v štandardnej veľkosti M s dĺžkou 4,40 m poskytuje veľkorysý vnútorný priestor a modularitu na najvyššej úrovni v rámci segmentu. Objem batožinového priestoru dosahuje 775 litrov. V interiéri sa skrýva ešte 186 litrov v odkladacích priehradkách. Strešný úložný systém Modutop ponúka ďalších 92 litrov.

Citroen však nemyslel iba na úžitkovosť. Kabínu vybavil sedadlami s označením Advanced Comfort, ktoré zvyšujú pohodlie jazdy. Ak k tomu doplníme prvotriedne odpruženie a odhlučnenie, dostaneme optimálnu úroveň komfortu. Bezpečnosť a pohodlie pri jazde zvyšuje osemnásť asistenčných technológií. Berlingo Bussiness dostalo premiérovo osemstupňovú automatickú prevodovku, ale je dostupné aj vo verzii so šesťstupňovým manuálom. Predáva sa s naftovým motorom BlueHDi aj benzínovým PureTech.

Elektrické Berlingo

Ako stvorený pre rodiny a voľnočasové aktivity. Citroen e-Berlingo predstavuje praktického a multifunkčného partnera, ktorý je stopercentne elektrický. Najväčšími prednosťami tohto auta sú nízke prevádzkové náklady, plynulá a tichá jazda bez vibrácií či pohodlné nabíjanie. Zaujme aj priestrannou kabínou, modularitou a úložným strešným priestorom Modutop.

Citroen Berlingo

e-Berlingo poháňa elektromotor s výkonom 136 koní resp. 100 kW. Dosiahnete s ním maximálnu rýchlosť 135 km/h, a to bez ohľadu na zvolený režim jazdy. Lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 50 kWh zabezpečí dojazd do 280 kilometrov.


SERVISNÉ AKCIE: JARNÁ KONTROLA ZA 20 €, PREZUTIE NA LETO ALEBO DEZINFEKCIA KLÍMY

Naše vozidlá

Citroen C3 MAX PureTech 83...

ESP, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, Centrálne zamykanie, Palubný počítač, Svetelný senzor...

14 960 €

Citroen C3 MAX PureTech 83...

Brzdový asistent, Brzdový asistent, Centrálne zamykanie, Elektrické zrkadlá, Hmlovky, Palubný počítač, Svetelný senz...

16 040 €

Citroen Berlingo XL BlueHDi 130 EAT8...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, DSC, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimati...

34 070 €

Citroen C3 PureTech 82 S&S Max...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia...

16 040 €

Citroen C4 X FEEL PureTech 100...

Palubný počítač, Bluetooth...

19 290 €

Citroen C5 X SHINE PACK Plug in Hybr...

Isofix, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, Head-up display, Palubný počítač, Strešné okno, Dažďový ...

46 900 €

Citroen C4 X C4X 1,2PT SCHINE EAT8...

, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie...

24 500 €

Citroen C5 Aircross BlueHDi 130 S&S ...

, ABS, ESP, ASR, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, Elektrické sedadl...

25 000 €

BMW X5 3,0 180KW...

ABS, ESP, ASR, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, Elektrické sedadlá,...

12 000 €

Citroen Jumpy SPACCETOURER 2,0 BHDi ...

ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, ...

21 000 €

Nové vozidla