• Predaj: +421 915 793 816
    Servis: +421 905 980 762
Osobné vozidlá
  • 22. apríla 2024

Citroën Spacetourer: Všestranný a moderný

Citroen Spacetourer 2024

Ak hľadáte vozidlo, ktoré ponúka pohodlie, flexibilitu a štýl pre vaše cestovateľské dobrodružstvá, alebo všestranné pracovné potreby, nemusíte hľadať ďalej. Nový Citroën Spacetourer je práve tým vozidlom, ktoré vám môže poskytnúť všetko, čo potrebujete. Od elegantného dizajnu po úžasný priestor a pokročilé technológie, Je pripravený splniť vaše najväčšie očakávania.

Spacetourer v 3 verziách: 

Luxusný Spacetourer Business Lounge

Spacetourer Business Lounge s osmi miestami je inkarnáciou luxusu a praktickosti v jednom vozidle. Jeho interiér je dotiahnutý do detailov, začínajúc elektricky nastaviteľnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca s masážnou funkciou a koženým čalúnením Claudia Black, čím sa zabezpečuje maximálny komfort počas dlhých ciest. Podlahové koberce a vkladané koberčeky chránia interiér a pridávajú eleganciu.

Flexibilita sedadiel je kľúčová, s posuvnou a sklopnou lavicou v druhom a treťom rade, umožňujúcou ľahké prispôsobenie priestoru pre pasažierov či náklad. Technologické prvky, ako je navigačný systém IVI high a HiFi audio TOSCA, sprevádzajú cestujúcich počas celej cesty.

Napriek svojej elegancii nezabúda ani na bezpečnosť, s parkovacími senzormi, sledovaním mŕtveho uhla a zadnou parkovacou kamerou. Bezdrôtové nabíjanie a 220V zásuvka v druhom rade zabezpečujú, že vždy zostanete pripojení.

Spacetourer Business Lounge sa tak stáva ideálnym spoločníkom pre náročné pracovné cesty alebo rodinné dobrodružstvá, ponúkajúc luxus a pohodlie v jednom pohodlnom balení.

Dizajn vozidla Citroën SpaceTourer je zladený s eleganciou a štýlom, čo ho robí výrazným v akomkoľvek prostredí. Jeho dynamické línie a charakteristická predná časť mu dodávajú osobitý vzhľad, ktorý pritiahne pohľady na každom kroku. Bez ohľadu na to, či cestujete mestom alebo sa vyberáte na dobrodružnú výpravu do prírody, SpaceTourer vás bude sprevádzať s eleganciou a štýlom.

Spacetourer Business – zlatá stredná cesta

SpaceTourer Business je ideálnym spoločníkom pre podnikateľov. S elektricky nastaviteľnými, vyhrievanými a sklopnými vonkajšími spätnými zrkadlami sa ovládanie stáva jednoduchým. Interiér je vybavený šedými dekoráciami Liquid paladium a komfortom, ako je samostatné sedadlo spolujazdca s lakťovou opierkou. Multimediálny audiosystém IVI mid s 10” HD farebným dotykovým displejom zabezpečuje zábavu na cestách, a s 3-miestnou lavicou v 2. a 3. rade sedadiel, rozdelenou 1/3 a 2/3, je priestor flexibilný. Bezpečnosť je prioritou s hlavovými airbagmi, posuvnými bočnými dverami a ecoLED svetlometmi. SpaceTourer Business je spoľahlivým a štýlovým vozidlom pre vaše podnikanie.

Citroen Spacetourer interiér

Nezdolný Jumpy Combi

Nový Jumpy Combi vám poskytne až 9 miest na sedenie. Ďalej ponúka spoľahlivé bezpečnostné a komfortné prvky pre každodenné cestovanie. S ESP, ABS, REF, AFU a asistentom rozjazdu do kopca je jazda stabilná a bezpečná. Airbagy pre vodiča a spolujazdca, bočné a hlavové airbagy pre prvý rad sedadiel, a trojbodové bezpečnostné pásy s indikátorom nezapnutých pásov zabezpečujú maximálnu ochranu. Systémy ako varovanie pred neúmyselným opustením jazdného pruhu, automatické núdzové brzdenie a rozpoznávanie dopravných značiek zvyšujú bezpečnosť. Súčasne, s Connect Boxom pre SOS volania a zadným parkovacím asistentom, je kontrola a pomoc vždy na dosah.

Komfortné funkcie ako elektrické ovládanie okien, tempomat, klimatizácia a audiosystém s dotykovým displejom zlepšujú pohodlie cestujúcich. Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča a multifunkčný volant prispievajú k ergonómii. S variabilným posilňovačom riadenia a 17″ plechovými diskami je riadenie plynulé a stabilné. S Jumpy Combi – 9 miest je bezpečnosť a komfort spojený v jednom vozidle, ideálnom pre rodinné výlety či firemné transfery.

Hlavná črta – flexibilný interiér

Jedným z najväčších predností Citroënu SpaceTourer je jeho flexibilný interiér, ktorý ponúka obrovský priestor a množstvo možností pre prispôsobenie vašim potrebám. S možnosťou sedadiel pre 5 až 9 osôb je vhodný pre rodinné výlety, pracovné cesty alebo dobrodružstvá s priateľmi. Sklopné sedadlá a rôzne usporiadanie interiéru vám umožnia optimalizovať priestor podľa toho, čo práve potrebujete prepravovať.

citroen spacetourer

Okrem svojho pohodlného a flexibilného interiéru Citroën SpaceTourer tiež ponúka širokú škálu pokročilých technologických funkcií, ktoré vám umožnia cestovať s väčším pohodlím a bezpečnosťou. Od inteligentného informačného systému s dotykovým displejom až po pokročilé asistenčné systémy, SpaceTourer je vybavený všetkým potrebným, aby ste sa cítili spoľahlivo a pohodlne na cestách.

V záverečnom posúdení je Citroën SpaceTourer ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a všestranné vozidlo pre svoje cestovateľské potreby. S eleganciou, flexibilitou a pokročilými technológiami je pripravený poskytnúť vám skvelý zážitok na každej ceste. Bez ohľadu na to, či plánujete rodinné dobrodružstvo alebo pracovnú cestu, SpaceTourer je spoľahlivým spoločníkom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.


SERVISNÉ AKCIE: JARNÁ KONTROLA ZA 20 €, PREZUTIE NA LETO ALEBO DEZINFEKCIA KLÍMY

Naše vozidlá

Citroen C3 MAX PureTech 83...

ESP, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, Centrálne zamykanie, Palubný počítač, Svetelný senzor...

14 960 €

Citroen C3 MAX PureTech 83...

Brzdový asistent, Brzdový asistent, Centrálne zamykanie, Elektrické zrkadlá, Hmlovky, Palubný počítač, Svetelný senz...

16 040 €

Citroen Berlingo XL BlueHDi 130 EAT8...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, DSC, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimati...

34 070 €

Citroen C3 PureTech 82 S&S Max...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia...

16 040 €

Citroen C4 X FEEL PureTech 100...

Palubný počítač, Bluetooth...

19 290 €

Citroen C5 X SHINE PACK Plug in Hybr...

Isofix, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, Head-up display, Palubný počítač, Strešné okno, Dažďový ...

46 900 €

Citroen C4 X C4X 1,2PT SCHINE EAT8...

, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie...

24 500 €

Citroen C5 Aircross BlueHDi 130 S&S ...

, ABS, ESP, ASR, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, Elektrické sedadl...

25 000 €

BMW X5 3,0 180KW...

ABS, ESP, ASR, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, Elektrické sedadlá,...

12 000 €

Citroen Jumpy SPACCETOURER 2,0 BHDi ...

ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, ...

21 000 €

Nové vozidla