• Predaj: +421 915 793 816
    Servis: +421 905 980 762

INFORMÁCIE O SPRACÚVANÍ A OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Spoločnosť MOTOR PARTNER, s.r.o. , Panónska cesta 22 , 85104 Bratislava, IČO 35 694 866 ako autorizovaný predajca spoločnosti C Automobil Import, s.r.o., Prievozská 4/c, 82109 Bratislava, IČO 35710438 (Importér) spracúvajú osobné údaje dotknutej osoby (napr. potenciálneho zákazníka / zákazníka a pod.) spoločne v súlade so zásadami spracúvania osobných údajov ustanovenými legislatívou EÚ a SR, a teda osobné údaje sú spracúvané legálne, transparente a spravodlivo v relevantnom a primeranom rozsahu nevyhnutnom na dosiahnutie týchto účelov ich spracúvania, ktorým sú:
poskytovanie predbežných kalkulácií a testovacích jázd,
uzatváranie kúpnych zmlúv vrátane zaistenia garančných lehôt,
uzatváranie servisných zmlúv vrátane zaistenia garančných lehôt,
poskytnutia ďalších služieb vyplývajúcich z povinností stanovených legislatívou SR pre autorizovaného predajcu (napr. vybavovanie reklamácií atď.),
poskytnutie asistenčných služieb v dohodnutom rozsahu, ktoré sú zabezpečované tretími stranami,
poskytovanie informácií o akciách a novinkách
– zabezpečovanie marketingových kampaní.

Spoločnosť MOTOR PARTNER, s.r.o. a Importér spracúvajú osobné údaje dotknutej osoby ako spoloční prevádzkovatelia za účelom: i) poskytovania predbežných kalkulácií a testovacích jázd (v prípade, ak o to dotknutá osoba žiada prostredníctvom Importéra); ii) uzatvárania kúpnych a servisných zmlúv (v primeranom rozsahu); iii) poskytnutia asistenčných služieb; iv) poskytnutia ďalších služieb vyplývajúcich z povinností stanovených legislatívou SR.

Spoločnosť MOTOR PARTNER, s.r.o. spracúva osobné údaje dotknutej osoby ako samostatný prevádzkovateľ na účely: i) poskytovania informácií o akciách a novinkách; ii) vykonávania
prieskumov spokojnosti iii) zabezpečovania marketingových kampaní; iv) poskytovania predbežných kalkulácií a testovacích jázd v prípade, ak o to dotknutá osoba priamo požiada prostredníctvom jej registrácie vo formulároch umiestnených na stránke https://motorpartner.sk/, (t.j. objednávka do servisu, objednávka na testovaciu jazdu, cenová ponuka a naceniť moje auto), alebo pri uzatvorení zmluvy bez registrácie/objednávky prostredníctvom webovej stránky (kúpnej zmluvy, zmluvy o dielo, nájomnej zmluvy alebo zmluvy o výpožičke) s dotknutou osobou. MOTOR PARTNER bude osobné údaje spracúvať na vyššie uvedené účely do naplnenia pôvodne určeného účelu ich spracúvania, vrátane uplynutia lehôt ich uchovávania vyplývajúcich z osobitných predpisov (napr. § 35 ods. 3 zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov), maximálne však 10 rokov od ich poskytnutia.

Osobné údaje dotknutej osoby získané na účely i) poskytovania informácií o akciách a novinkách; ii) vykonávania prieskumov spokojnosti iii) zabezpečovania marketingových kampaní spracúva MOTOR PARTNER aj prostredníctvom sprostredkovateľov, ktorých prehľad nájdete v zozname sprostredkovateľov.

Osobné údaje dotknutej osoby získané na účely predzmluvných vzťahov (napr. testovacia jazda, cenová kalkulácia a pod.) sa spracúvajú výhradne po dobu 1 roka a ak nedôjde k uzatvoreniu zmluvy, sú údaje zo systému vymazané, pokiaľ: i) osobitný predpis neustanovuje inak; ii) nebol poskytnutý súhlas na cielené marketingové oslovovanie s profilovaním dotknutej osoby.

Osobné údaje dotknutej osoby získané na účel plnenia zmluvy sa spracúvajú výhradne po dobu platnosti zmluvného vzťahu a po jeho ukončení ešte 10 rokov v súlade s platnými právnymi predpismi. Na ďalšie spracúvanie na štatistické účely sa osobné údaje anonymizujú. Bez poskytnutia osobných údajov na účel uzatvorenia zmluvy nie je možné predmetnú zmluvu uzavrieť.

Osobné údaje dotknutej osoby získané na základe súhlasu sa spracúvajú výhradne po dobu platnosti tohto súhlasu a po skončení platnosti súhlasu sa osobné údaje na účely vymedzené súhlasom ďalej nespracúvajú. Bez poskytnutia osobných údajov a súhlasu na ich spracúvanie nie je možné dotknutú osobu informovať o akciách a novinkách, vykonávať prieskum spokojnosti ani zabezpečovať marketingové kampane.

Osobné údaje dotknutej osoby získané na základe komunikácie (inej ako je uvedené vyššie) sa spracúvajú výhradne po dobu nevyhnutnú na riadne vybavenie predmetnej komunikácie.

Osobné údaje dotknutých osôb sú spracúvané bezpečne len oprávnenými fyzickými osobami MOTOR PARTNER, ktoré konajú len na základe písomných pokynov a poverenia.

Ďalšie poskytovanie osobných údajov je vykonávané len v prípade, ak i) s tým dotknutá osoba výslovne súhlasila; ii) to vyplýva dotknutým prevádzkovateľom z osobitných predpisov; iii) to vyplýva z plnenia zmluvných vzťahov dotknutého prevádzkovateľa.

Pri spracúvaní osobných údajov sú rešpektované práva dotknutej osoby. Dotknutá osoba si svoje práva môže uplatniť MOTOR PARTNER na adrese uvedenej na objednávke alebo na servisnom kontrakte, zmluve o predĺžení záruky alebo na zákazkovom liste alebo na e-mailovej adrese boss@motorpartner.sk . Práva dotknutej osoby pri spracúvaní jej osobných údajov v zmysle platných právnych predpisov sú uvedené tu.

Skúšobná jazda

 
Testovaciu jazdu vám u nás radi zabezpečíme. Potrebujeme však vopred vedieť model a vami preferovaný čas.  Nechajte nám kontakt a my sa s vami spojíme.

Objednať sa do servisu

 
Pravidelná servisná prehliadka, poistná udalosť alebo pneuservis. Objednávka cez tento formulár nám umožní pripraviť sa a skrátiť tak dobu opravy vášho vozidla.

Naceniť moje auto

 
Vaše auto výhodne odkúpime, čím získate možnosť začať výhodne financovať nové. Aká je naša ponuka na odkúpenie sa dozviete do 48 h. Stačí vyplniť jednoduchý formulár. Najviac výhod u nás získate, ak predaj starého a kúpu nového vybavíte naraz.

Cenová ponuka

 
Model, palivo, prevodovka a pár ďalších údajov, ktoré vyplníte cez jednoduchý formulár nám pomôžu zaslať vám mailom ponukovú cenu, ktorá už nebude iba orientačná. Samozrejme nezabudneme započítať všetky dostupné akcie a zľavy :)

Naše vozidlá

citroen c3 you

Citroen C3 PureTech 82 S&S You!...

ABS, Klimatizácia, Palubný počítač, Imobilizér, ESP, ASR, Hmlovky, Posilňovač riadenia, Tempomat, Elektrické zrkadlá...

14 290 €

Citroen C3 PureTech 82 S&S You!...

Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Klimatizácia, ...

13 740 €

Citroen C4 YOU!...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrálne za...

21 190 €

Citroen C4 YOU!...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrálne za...

21 190 €

Citroen C4 X e- Shine...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, DSC, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrál...

32 580 €

Citroen C5 Aircross Plug in Hybrid S...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, DSC, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrál...

39 990 €

Citroen C5 Aircross BlueHDi 130 S&S ...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, DSC, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrál...

33 490 €

Citroen C4 PureTech 130 S&S Feel Pac...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, DSC, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrál...

21 700 €

Citroen C5 Aircross Plug-in Hybrid 2...

, Posilňovač riadenia, ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Natáčacie sv...

39 900 €

Dongfeng DF 6 Rich 6 2.3dCi 4WD MID ...

, ABS, ESP, ASR, , Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Klimatizácia, Centrálne zamykanie, Elektrické okná, E...

33 990 €

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC AS&G...

ABS, ESP, ASR, Brzdový asistent, Brzdový asistent, Isofix, Deaktivácia airbagov, Centrálne zamykanie, Elektrické okn...

9 590 €

KIA Sportage 1.6 CRDi + 48V (Mild Hy...

Centrálne zamykanie, Tempomat, Dažďový senzor, Bluetooth, Servisná knižka, Možný leasing, Kúpené v SR, Možný úver...

21 500 €

Nové vozidla