• Predaj: +421 915 793 816
    Servis: +421 905 980 762
Úžitkové vozidlá
  • 18. apríla 2019

Vynovený Citroen Jumpy: Univerzálny pomocník na cestách

Francúzska automobilka patrí medzi priekopníkov v segmente ľahkých úžitkových vozidiel (LCV) a už od svojho príchodu na trh si udržiava dominantnú pozíciu. Najnovšie má k tomu pomôcť aj vylepšený Citroen Jumpy, ktorý bude dostupný dovedna v piatich verziách. Tri z nich sú dokonca úplne nové.

Citroen vsádza pri ľahkých úžitkových vozidlách prakticky na istotu. Potvrdil to úspech vlaňajšieho modelu Berlingo, ktorý sa stal ihneď jednotkou na trhu (od septembra 2018 sa doteraz predalo viac ako 50-tisíc kusov tohto automobilu). Aj vďaka tomu medziročne narástol celkový predaj značky v tomto odvetví o 3,5 %, pričom Citroen dosiahol trhový podiel na úrovni 9,5 %.

Aktuálne zľavy: Vybrané modely značky Citroen môžete mať aktuálne so zvýhodnením až 2 240 €

Dodávka pre všetkých

Prvou z piatich dostupných verzií modelu Citroen Jumpy je edícia worker. Tá je určená predovšetkým na prepravu pracovných pomôcok, pracovného materiálu a samotných robotníkov. Devízou tejto verzie je lepšie odpruženie, schopnosť preniesť až 1 400 kg nákladu, zlepšená ovládateľnosť vďaka funkcii Grip Control a množstvo úžitkového priestoru pod sedadlami.

Verzia driver je vyvinutá pre spoločnosti, ktorých náplňou práce sú dennodenné dlhé cesty. Preto je kabína prispôsobená pohodliu vodiča. Nebude ho rušiť hluk a k dispozícii dostane hneď niekoľko asistenčných technológií. Automobil bude vybavený predným a zadným parkovacím asistentom, parkovacou kamerou aj systémom na monitorovanie mŕtveho uhla.

Tretia verzia CityVan má poslúžiť bežným spotrebiteľom a nie firmám. Bude mať bezkľúčový vstup aj štartovanie a takisto bude disponovať sedempalcovým displejom s navigáciou. Ďalšie dve vyhotovenia – Club a Control ponúknu už len kozmetické vylepšenia. Výhodou edície Club je vysoká miera konektivity, vylepšený audiosystém či klimatizácia. Control láka na elektrické odmrazovanie spätných zrkadiel alebo asistenčný systém na rozjazd do kopca.

Dieslové motory

Citroen Jumpy využije najnovšiu generáciu motorov spĺňajúcich normy Euro 6 d. Na výber budú až štyri varianty dieslových pohonných jednotiek. Motory BlueHDi s výkonmi 100, 120 a 150 koní budú skombinované so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, motor BlueHDi s výkonom 180 koní dostane osemstupňový automat.

Tip: Pozrite si prehľad mesačných splátok na vybrané modely značky Citroen


Jazdite bez starostí s Predĺženou zárukou teraz so zľavou 10%!

CITROËN EssentialDrive je jednoduché rišenie ako si predľžiť 2-ročnú záruku poskytovanú výrobcom vozidla a získať navyše rozšírené asistenčné služby. Zverte vaše vozidlo do rúk profesionálov Citroën, aby ste ho mohli čo najdlhšie využívať za čo najlepších podmienok.

*Zľava 10% sa vzťahuje na prvotné uzatvorenie zmluvy o predĺženej záruke, nie na dodatky k už uzatvoreným zmluvám. Pre viac informácií nás kontaktujte:

 

 

Naše vozidlá

Citroen C3 1,2 PureTech 83 SHINE...

Posilňovač riadenia, ABS, ESP, Isofix, Klimatizácia automatická, Centrálne zamykanie, Elektrické zrkadlá, Diaľkové o...

12 710 €

Citroen Berlingo Multispace 1.6 Blue...

Posilňovač riadenia, ABS, ESP, Protiprešmykový systém, Isofix, Centrálne zamykanie, Elektrické okná 4x, Elektrické z...

16 990 €

Citroen C4 Cactus PureTech 110 E6.2 ...

Posilňovač riadenia, ABS, ESP, Protiprešmykový systém, Brzdový asistent, Isofix, Klimatizácia automatická, Centrálne...

14 990 €

Citroen C3 POHODA...

Posilňovač riadenia, ABS, ESP, Protiprešmykový systém, Isofix, Klimatizácia automatická, Centrálne zamykanie, Elektr...

11 290 €

Nové vozidla