• Predaj: +421 915 793 816
    Servis: +421 905 980 762
Novinky
  • 23. mája 2018

Predstavujeme aktuálny modelový rad značky Citroen

Citroen C3 Aircross

Citroen predstavil v ostatných dvoch rokoch v Európe až šesť automobilových noviniek. Podľa predstaviteľov francúzskej značky je teraz modelový rad moderný a sebavedomý a zároveň súdržnejší ako kedykoľvek predtým. Pozostáva z vozidiel, ktoré posúvajú DNA značky odvážnym dizajnom a jedinečným charakterom. Preto si ich všetky predstavíme.

C1 – od 7 990 €

Citroen C1 je určený predovšetkým do mesta a kladie dôraz na zjednodušenie každodenných činností. Vzhľadom na svoju veľkosť ponúka celkom zaujímavý batožinový priestor s objemom 196 litrov a má atraktívny interiér. Bonusom je bohaté technologické vybavenie a nízke náklady na prevádzku.

citroen c1C3 – od 8 990 €

Citroen C3 je vyrábaný na Slovensku a vyniká trendovým dizajnom, ktorý si môžete personalizovať podľa vlastných preferencií. Charakteristické pre tento model sú aj ochranné prvky Airbump. V skratke, je to štýlové auto za výhodnú cenu.

C3 Aircross – od 11 990 €

Francúzsky výrobca označuje Citroen C3 Aircross ako SUV novej generácie, ktorého špecifikom je nevídane vysoká poloha miesta vodiča. Vo vnútri poskytuje veľa priestoru a výbornú modularitu. Samozrejmosťou sú komfort, moderné technológie a bezpečnosť. Aj preto získal tento model ocenenie AutoBest 2018.

Tip: Pozrite si prehľad mesačných splátok na vybrané modely značky Citroen. 

citroen c3 aircross

C4 Cactus – od 13 990 €

Nový Citroen C4 Cactus už nie je crossover ako jeho predchodca. Zmenil sa na hatchback, no karoséria zostala po facelifte takmer rovnaká. Pýchou tohto modelu sú tlmiče s progresívnymi hydraulickými dorazmi, ktoré majú evokovať jazdu na lietajúcom koberci. Komfort zvyšujú aj nové pohodlné sedadlá či kvalitné materiály v interiéri.

Citroen C4 Cactus

C-Elysée – od 9 990 € 

Jediný sedan v portfóliu značky Citroen ponúka eleganciu za nízku cenu. Je priestranný, má robustnú konštrukciu a zároveň poskytuje intuitívne služby v prospech pohodlia. Preto v jeho výbave nechýbajú viaceré asistenčné technológie, ktoré sú v dnešnej dobe samozrejmosťou.

Citroen c elysee

C4 SpaceTourer – od 16 990 € 

Citroen v ostatných mesiacoch prekopal svoj modelový rad. Z obehu stiahol model C4 a neskôr aj jeho verzie C4 Picasso a Grand C4 Picasso. Spomínané C4 Picasso nahradil modelom C4 SpaceTourer. Nové MPV zaujme najmä veľkorysým batožinovým priestorom a svojou praktickosťou. Neprehliadnuteľný je aj moderný dizajn.

Grand C4 SpaceTourer – od 17 990 €

Rovnakú zmenu evidujeme aj v tomto prípade, keď Citroen Grand C4 SpaceTourer nahradil svojho predchodcu Grand C4 Picasso. Oproti menšiemu „bratovi“ bez prívlastku Grand ponúka až sedem miest na sedenie. V ďalších ohľadoch sa však tieto modely príliš nelíšia.

Odporúčame: Využite akciovú ponuku na limitovanú edíciu Citroen Pohoda, v rámci ktorej získate odkupný bonus vo výške 1 000 €.

Berlingo Multispace – od 14 290 €

Populárne rodinné auto si udržiava stále vysoké čísla predajnosti a čoskoro príde na trh jeho nová generácia. Citroen Berlingo Multispace vsádza na komfortný interiér a je vhodným spoločníkom na všetky voľnočasové aktivity. Zvládne preniesť sedem pasažierov alebo odviezť veľké množstvo batožiny. Záleží len na vašom rozhodnutí.

berlingo2

SpaceTourer – od 25 352 €

Citroen má svojho zástupcu aj v segmente veľkopriestorových vozidiel. SpaceTourer odvezie naraz až deväť ľudí a pritom poskytuje všetkým dostatočný komfort. Je preto určený najmä na prepravu vyššieho počtu osôb na dlhšie vzdialenosti. Okrem toho  poteší aj príjemným dizajnom.

citroen spacetourer

SpaceTourer Business – od 22 752 €

Citroen SpaceTourer s podtitulom Business sa od klasického modelu líši tým, že je určený predovšetkým na prepravu VIP osobností alebo podnikateľskej klientely. Pre takýchto pasažierov je pripravená aj mobilná kancelária, ktorá zefektívni ich pohyb po cestách.

Jumper Combi – od 24 480 €

Citroen Jumper je známy ako úžitkové vozidlo s mimoriadne veľkým úložným priestorom. Vo verzii Combi však spadá skôr do kategórie SpaceTourerov. Síce pôsobí viac dodávkovým dojmom ako jeho konkurenti, no zvládne prepravu deviatich osôb rovnako dobre.

C-Zero – od 29 640 €

Malé mestské vozidlo navrhnuté pre zlepšenie mobility. Využíva stopercentne elektrický pohon, rýchlo sa nabíja a poskytuje dostatočný dojazd pre každodenné trasy. Navyše, neprodukuje žiadne emisie a je mimoriadne tiché.

Úžitkové vozidlá

Berlingo Furgon – od 10 199 €

Najmenším z úžitkových vozidiel značky Citroen je Berlingo Furgon. Oproti verzii Multispace ponúka iba tri sedadlá, pretože za nimi je pripravené miesto na prepravu materiálu najrozličnejšieho druhu. Ak by ste potrebovali kapacitu úložného priestoru, sklopiť sa dajú všetky sedadlá okrem toho vodičovho.

Jumpy Furgon – od 14 995 €

Citroen Jumpy Furgon je typickou dodávkou, ktorá tvorí prechod medzi Berlignom a najväčším Jumperom. Na výber sú až tri dĺžky karosérie, pričom veľkosť XL dosahuje 5,30 metra. Vzhľadom na úžitkový charakter vozidla je Jumpy prekvapivo nabitý modernými technológiami.

Jumper Furgon – od 14 800 €

Najväčší z najväčších, aspoň v rámci francúzskej značky. Citroen Jumper Furgon je určený výlučne pre ľudí, ktorí potrebujú obrovský užitočný objem. V prípade tohto vozidla to môže byť až 17 m3. Tradičná dodávka je okrem toho vybavené viacerými bezpečnostnými systémami a má nízku spotrebu.

citroen jumper furgon


AKTUÁLNE SERVISNÉ AKCIE

 

Citroen Grand C4 Picasso EHDi 115 Se...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Protipr...

12 700 €
Citroen c4

Citroen C4 Aircross 1.8 HDi 2WD Sedu...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Klimati...

11 690 €

Peugeot 308 SW 1.6 HDi 92k Access Co...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Imobilizér, ESP, Klimatizácia automatická, H...

10 500 €

Citroen C4 Picasso BlueHDi 120 S&S B...

ABS, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Imobilizér, ESP, Protiprešmykový systém, Klimatizácia automatická, Hliníko...

18 900 €

Citroen Grand C4 Picasso SHINE...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Xenónové reflektory, Imo...

25 490 €

Citroen C3 Aircross...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Protipr...

14 240 €

Citroen C4 Picasso...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Protipr...

19 990 €

DS3...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Protiprešmykový systém, Kli...

14 990 €

Nový Citroen Berlingo FEEL...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Protipr...

19 340 €

Citroen C1 FEEL...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Klimatizácia mechanická, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Pr...

9 680 €

Citroen C3 Aircross SHINE...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Elektrické okná 4x, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Imobilizér, ESP, Protipr...

20 340 €

Citroen SPACETOURER M BlueHDi 150 FE...

ABS, Airbag vodiča, Airbagy bočné, Palubný počítač, Airbag spolujazdca, Xenónové reflektory, Imobilizér, ESP, Protip...

32 400 €

Nové vozidla